Nahrávam Udalosti

Regionálna komora Trenčín, Trnava, Prešov a Žilina v spolupráci s ADVANTAGE AUSTRIA – Obchodným oddelením Rakúskeho veľvyslanectva Vás pozývajú na Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu, ktorá sa bude konať 21. októbra 2021 v Hoteli Alexandra Púchov.

Tradičné networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem v oblastiach strojárstva, spracovania kovov a plastov a moderných technológií sa uskutoční už po desiatykrát. Buďte aj Vy pri tom!

Pre koho je podujatie určené?

Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvtevia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov, či moderných technológií a technologických služieb.

Akou formou prebieha podujatie?

Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb.

KTORÉ RAKÚSKE FIRMY MÔŽETE STRETNÚŤ?

Program podujatia a podrobné profily rakúskych firiem sú zverejnené a priebežne aktualizované v tomto prehľade (PDF, 0.5MB) .

AKÝ JE POSTUP?

  • 30.9. – 13.10.
    Prebieha záväzná registrácia slovenských firiem a výber b2b rozhovorov – registračný formulár.
  • 19.10.
    Všetkým účastníkom bude zaslaný ich individuálny časový harmonogram bilaterálnych rozhovorov.
  • 21.10.
    Tešíme sa na Vás v Hoteli Alexandra v Púchove.

Máte záujem o účasť?

Registrovať sa môžete prostredníctvom tohto formuláru. Pri registrácii si zo zoznamu rakúskych firiem vyberiete tie, s ktorými sa chcete stretnúť na podujatí. Predregistrované slovenské firmy nemusia znovu vypĺňať formulár – stačí, ak nám v krátkosti potvrdia svoje údaje a doplnia svoj výber rakúskych firiem.

Účasť na podujatí je pre všetky slovenské firmy zdarma.

Upozornenie

Na podujatí rátame s osobnou účasťou firiem a preto budeme počas podujatia dbať na všetky preventívne opatrenia. Situáciu ohľadne pandemického vývoja pozorne sledujeme a o prípadných zmenách vo formáte podujatia budeme všetkých prihlásených včasne informovať. Účasť na podujatí sa bude riadiť opatreniami ÚVZ SR v režime OTP (očkovaní / testovaní / po prekonaní COVID) platnými v čase konania podujatia.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte: zahrza@za.scci.sk

Tešíme sa na Vašu účasť.

Go to Top