Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Zaujíma vás, aký bude najnovší vývoj v oblasti slovenskej a svetovej ekonomiky v roku 2022? Ako ekonomiku ovplyvnila pandémia COVID-19?

Slovenská obchodná a priemyselná komora v spolupráci s Nadáciou na podporu vzdelávania a ekológie a Národným výborom MOK Slovensko vás pozývajú na ekonomickú konferenciu „Očakávaný vývoj slovenskej ekonomiky v roku 2022“, ktorá sa bude konať online 27. januára 2022 (štvrtok) od 10.00 h. do 12.00 h.

Hlavné témy, ktorými chceme priniesť komplexný obraz o hospodárskom prostredí v roku 2022, budú prezentovať predstavitelia Ministerstva financií SR, guvernér Národnej banky Slovenska a predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť.

V rámci diskusie budú môcť podnikatelia vystúpiť s konkrétnymi otázkami a príspevkami. Detailný program.

Prognóza vývoja ekonomiky, ako aj očakávania slovenských firiem spracované na základe výsledkov dotazníkového prieskumu, budú vydané v elektronickej forme. Členovia SOPK obdržia publikáciu bezplatne, nečlenovia SOPK si ju môžu objednať na organizačnom sekretariáte v sume 20,00 €.

V prípade Vášho záujmu o účasť zašlite vyplnenú Záväznú prihlášku mailom na: sopkueu@sopk.sk najneskôr do 25. januára 2022 (utorok) alebo vyplňte elektronický formulár. Registrovaným účastníkom zašleme link na sledovanie pár dní pred podujatím.

Go to Top