Nahrávam Udalosti

Regionálna komora Trnava, Trenčín, Prešov a Žilina v spolupráci s ADVANTAGE AUSTRIA – Obchodným oddelením Rakúskeho veľvyslanectva Vás pozývajú na Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu, ktorá sa bude konať 21. októbra 2021 v Hoteli Alexandra Púchov.

Tradičné networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem v oblastiach strojárstva, spracovania kovov a plastov a moderných technológií sa uskutoční už po desiatykrát. Buďte aj Vy pri tom!

Pre koho je podujatie určené?

Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvtevia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov, či moderných technológií a technologických služieb.

Akou formou prebieha podujatie?

Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb.

 • Predbežný program podujatia s profilmy rakúskych firiem je zverejnený na tomto odkaze. http://tiny.cc/KOOP2021_profily

KTORÉ RAKÚSKE FIRMY MÔŽETE STRETNÚŤ?

Prehľad registrovaných rakúskych firiem je uvedený na tomto odkaze http://tiny.cc/KOOP2021_profily. Pri registrácii si zo zoznamu budete môcť vybrať konkrétne rakúske firmy, s ktorými Vám zarezervujeme stretnutie.

AKÝ JE POSTUP?

 • 5.8. – 26.9.
  Prebieha predregistrácia slovenských firiem. Zaistite si miesto na podujatí už teraz a my Vás budeme priebežne informovať o ďalšom postupe. Predregistrovať sa môžete prostredníctvom tohto formuláru.
 • 26.9. – 13.10.
  Spustíme záväznú registráciu pre slovenské firmy. Pri registrácii si zo zoznamu rakúskych firiem vyberiete tie, s ktorými sa chcete stretnúť na podujatí. Predregistrované slovenské firmy nemusia znovu vypĺňať formulár – stačí, ak nám v krátkosti potvrdia svoje údaje a doplnia svoj výber rakúskych firiem.
 • 19.10.
  Všetkým účastníkom bude zaslaný ich individuálny časový harmonogram bilaterálnych rozhovorov.
 • 21.10.
  Tešíme sa na Vás v Hoteli Alexandra v Púchove.

Máte záujem o účasť?

Predregistrovať sa môžete už teraz prostredníctvom tohto formuláru. Vďaka tomu Vás budeme priebežne informovať o všetkom dôležitom. Zároveň nám pri preregistrácii môžete dať vedieť, o aké formy spolupráce a firmy máte záujem. O spustení oficiálnej registrácie Vás budeme informovať mailom. Vaše údaje však už nebudete musieť znovu vypĺňať – jednoducho si ich skontrolujete a potvrdíte.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte: peter.kovar@sopk.sk

Podujatie je pripravené v spolupráci s:

Go to Top