Nahrávam Udalosti

Trenčianska regionálna komora SOPK – zástupca Stavebného veľtrhu Brno pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizuje účasť slovenských subjektov na Stavebnom veľtrhu a veľtrhu Drevo a stavby Brno, ktoré sa uskutočnia 23. – 26. februára 2022.

Tieto veľtrhy prinesú ucelenú prehliadku odborov stavebníctva, technického zariadenia budov a drevostavieb. Zvýraznenou témou bude Udržateľnosť v stavebníctve – ekonomické stavanie. Chýbať nebude ani úspešný Festival architektúry, ktorý sa zameria na  Modro-zelenú infraštruktúru – napr. problematiku využitia dažďovej vody. Stretnú sa tu architekti, projektanti a stavbári, ktorí sa zaoberajú efektívnym využívaním zdrojov a adaptáciou budov na meniace sa klimatické podmienky.

Súbežne prebiehajúci veľtrh MOBITEX predstaví výrobcov nábytku a ďalšie vybavenie interiéru.

Informácie pre vystavovateľov nájdete v tomto materiáli a na stránke veľtrhov

Pre jednoduchšie zabezpečenie účasti – „na veľtrh jedným podpisom“, Veletrhy Brno a.s. už tradične pripravili pre vystavovateľov ponuku balíčkov.

Organizátori pripravili nové cenové podmienky závislé od veľkosti plochy. Výhodou skoršieho prihlásenia je aj možnosť výberu plochy.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete vystavovať na Stavebnom veľtrhu v samostatnom stánku vyplňte on-line prihlášku

Trenčianska regionálna komora SOPK ponúka účasť v spoločnej expozícii. Pozvánka a prihláška.

Na ďalšie otázky Vám radi odpovieme na nižšie uvedených kontaktoch.

Ing. Ľudovít Mičuda
Tel.: 032 6525 275, 0948 011 198
E-mail: ludovit.micuda@sopk.sk

Záverečná správa zo Stavebného veľtrhu 2020

Fotogaléria a video SVB 2020

Go to Top