Nahrávam Udalosti
Tradičné networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem v oblastiach strojárstva, spracovania kovov a plastov a moderných technológií pokračuje svojim jedenástym ročníkom – tento raz po prvýkrát v jarnom termíne. Buďte aj Vy pri tom!

PRE KOHO JE PODUJATIE URČENÉ?

Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvetvia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov, či moderných technológií a technologických služieb.

AKOU FORMOU PREBIEHA PODUJATIE?

Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb. Zoznámiť sa s jednotlivými firmami môžete samozrejme aj počas prestávok, či počas času vyhradeného na voľný networking.

Podrobnosti o priebehu podujatia nájdete v predbežnom programe (PDF, 0.3MB) .

KTORÉ RAKÚSKE FIRMY MÔŽETE STRETNÚŤ?

Profily rakúskych firiem

AKÝ JE POSTUP?

 • do 17.4.
  Prebieha nezáväzná registrácia slovenských firiem – predregistrujte sa a my Vás budeme informovať o ďalšom postupe.
 • 18.4. – 12.5.
  Prebieha záväzná registrácia slovenských firiem. Ak ste sa predregistrovali, stačí, ak nám potvrdíte svoju účasť a doplňujúco si vyberiete rakúske firmy, s ktorými chcete na podujatí rokovať.
 • 17.5.
  Všetkým účastníkom bude zaslaný ich individuálny časový harmonogram bilaterálnych rozhovorov.
 • 19.5.
  Tešíme sa na Vašu osobnú účasť v Púchove!

MÁTE ZÁUJEM O ÚČASŤ?

Registrujte sa už teraz prostredníctvom tohto formuláru! Účasť na podujatí je pre všetky slovenské firmy zdarma.

UPOZORNENIE

Na podujatí rátame s osobnou účasťou firiem a preto budeme počas podujatia dbať na všetky preventívne opatrenia. Situáciu ohľadne pandemického vývoja pozorne sledujeme a o prípadných zmenách vo formáte podujatia budeme všetkých prihlásených včasne informovať. Účasť na podujatí sa bude riadiť opatreniami ÚVZ SR platnými v čase konania podujatia.

 

Podujatie je organizované v spolupráci s:

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Go to Top