Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Luxemburská obchodná komora, Veľvyslanectvo SR v Bruseli a SOPK v rámci siete Enterprise Europe Network pozývajú  od 13. septembra do 17. septembra na  „týždeň digitálnych technológií – Digital ICT Week„.

Cieľom podujatia je stimulovať digitálnu transformáciu, ilustrovať najnovšie technologické trendy a prezentovať príležitosti na rast malé a stredné podniky, pričom ústredným motívom sú medzinárodné obchodné stretnutia od b2fair.

Podujatie bude hybridné (prezenčné a on-line)

 

RÁMCOVÝ PROGRAM:

Otvorenie digitálneho týždňa IKT 
13. september
Úvodné podujatie na tému „Moc digitálneho veku“ bude zahŕňať krátke príhovory kľúčových ekonomických aktérov k významu a ambíciách digitalizácie. Po otvorení bude nasledovať „Inside Startup Luxembourg“ – predstavenie luxemburského startupovového ekosystému.

ICT SPRING
14 & 15 september
ICT Spring je dvojdňová globálna technologická konferencia, ktorá sa koná v Luxemburgu a ktorá poskytne účastníkom príležitosť zdielať poznatky z oblasti digitalizácie a umelej inteligencie, zachytiť hodnotu rýchlo rastúceho priemyslu FinTech, preskúmať vplyv vesmírnych technológií na podniky, podporu inovácií v odvetví dodávateľského reťazca, preniknúť do tajomstiev bezpečnosti IT prostredníctvom prezentácií a ukážok najnovších technologických trendov a inovácií. ICT Spring je tiež ideálnym miestom na nadviazanie kontaktu s možnými spolupracovníkmi a budúcimi obchodnými partnermi. Viac info: www.ictspring.com

MEDZINÁRODNÉ OBCHODNÉ ROKOVANIA -B2fair
14., 15., 16., 17. september
Táto medzinárodná platforma umožní efektívne rokovania  s vystavovateľmi a návštevníkmi prostredníctvom cielených rokovaní.

GREATER REGION COMMUNITY #časť 2
14. & 15 september
Cieľom podujatia je poukázať na potenciál začínajúcich podnikov a predstaví „cezhraničné obmedzenia a perspektívy“,  osvedčené postupy pri posilňovaní ekosystému začínajúcich podnikateľov.

MASTERMIND SUMMIT & COMPETITION
15. september
Cieľom Mastermind je propagovať a šíriť osvedčené postupy, podporovať výmeny medzi podnikateľmi a veľkými podnikmi a ponúka začlenenie medzi najlepšie medzinárodné startupy. Mastermind sa skladá z konferencie a súťaže s každoročným udelením ocenenia startupom v špecifických kategóriach.   Viac informácií na: www.mastermindsummit.eu

VIRTUAL  TECH TOURS
16. & 17. september
Technologické cesty poskytnú návštevníkom príležitosť navštíviť vystavovateľov účastných na IKT SPRING, ktorí ponúkajú inovatívne riešenia počas hlavných programových časti IKT SPRING, akými sú digitálny samit, podujatie Fintech, európske fórum bezpečnosti, fórum o vesmíre a start upový samit Mastermind.

VIRTUAL COMPANY VISITS
16.& 17. september
Dve virtuálne návštevy s cieľom nazrieť do kľúčových luxemburských IKT projektov, ktoré účastníkom poskytnú interaktívny a atraktívny zážitok a predstavia potenciál a inovácie Luxemburska ako významného lídra.

 

Viac informácií o podujatí a registrácia: https://www.digital-ict2021.b2fair.com/
Facebook:  https://www.facebook.com/705472596206093/posts/5246777295408911/

Upozornenie pre účstnikov: Organizátor si vyhradzuje uplatniť sankčný poplatok registrovaným spoločnostiam, ktoré zrušia svoju účasť po 1. septembri 2021 alebo sa nedostavia na podujatie vo výške 150 EUR.

 

Kontakty a asistencia:
Obchodná komora Luxemburg: Amrita Singh / Mr Luca Mancuso.(tel: +352 42 39 39 – 370; ictspring@cc.lu
Trenčianska regionálna komora SOPK:  Ján Václav; +421-032-6523834; sopkrktn@sopk.sk

Go to Top