Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Regionálna komora Trenčín, Trnava, Prešov a Žilina v spolupráci s ADVANTAGE AUSTRIA – Obchodným oddelením Rakúskeho veľvyslanectva Vás pozývajú na Rakúsko-slovenskú kooperačnú burzu, ktorá sa bude konať 21. októbra 2021 v Hoteli Alexandra Púchov.

Tradičné networkingové podujatie rakúskych a slovenských firiem v oblastiach strojárstva, spracovania kovov a plastov a moderných technológií sa uskutoční už po desiatykrát. Buďte aj Vy pri tom!

Pre koho je podujatie určené?

Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvtevia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov, či moderných technológií a technologických služieb.

Akou formou prebieha podujatie?

Rakúske a slovenské firmy sa majú možnosť stretnúť v rámci bilaterálnych rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť zoznámiť sa s novými potenciálnymi partnermi a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb.

KTORÉ RAKÚSKE FIRMY MÔŽETE STRETNÚŤ?

Program podujatia a podrobné profily rakúskych firiem sú zverejnené a priebežne aktualizované v tomto prehľade.

AKÝ JE POSTUP?

  • 30.9. – 13.10.
    Prebieha záväzná registrácia slovenských firiem a výber b2b rozhovorov – registračný formulár.
  • 19.10.
    Všetkým účastníkom bude zaslaný ich individuálny časový harmonogram bilaterálnych rozhovorov.
  • 21.10.
    Tešíme sa na Vás v Hoteli Alexandra v Púchove.

Máte záujem o účasť?

Predregistrovať sa môžete už teraz prostredníctvom tohto formuláru. Vďaka tomu Vás budeme priebežne informovať o všetkom dôležitom. Zároveň nám pri preregistrácii môžete dať vedieť, o aké formy spolupráce a firmy máte záujem. O spustení oficiálnej registrácie Vás budeme informovať mailom. Vaše údaje však už nebudete musieť znovu vypĺňať – jednoducho si ich skontrolujete a potvrdíte.

Upozornenie

Na podujatí rátame s osobnou účasťou firiem a preto budeme počas podujatia dbať na všetky preventívne opatrenia. Situáciu ohľadne pandemického vývoja pozorne sledujeme a o prípadných zmenách vo formáte podujatia budeme všetkých prihlásených včasne informovať. Účasť na podujatí sa bude riadiť opatreniami ÚVZ SR v režime OTP (očkovaní / testovaní / po prekonaní COVID) platnými v čase konania podujatia.

 

V prípade otázok nás prosím kontaktujte: lubica.zovincova@sopk.sk

Podujatie je pripravené v spolupráci s:

Go to Top