Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Agentúra SARIO v spolupráci s Veľvyslanectvom SR v Berne a  spoločnosťou na rozvoj podnikania vo Švajčiarsku Prodigo Sàrl pripravuje pre slovenské spoločnosti ďalší zo série teritoriálne orientovaných webinárov Know-how švajčiarskeho trhu: webinár a online konzultácie. 

Dátum: štvrtok, 7. október 2021, o 10:00 hod.

Miesto: online ZOOM

Cena: BEZPLATNE

Organizátor: SARIO, Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Berne, spoločnosť na rozvoj podnikania vo Švajčiarsku

Kontakt: Miriam Horníková, T: 0910 828 227, E: miriam.hornikova@sario.sk

Zároveň ponúka možnosť bezplatných individuálnych online konzultácií s ekonomickou diplomatkou Lindou Kapustovou Helbichovou a manažérom Prodigo Sàrl p. Michelom Patteetom.

PROGRAM:

  • Webinár otvoria J.E. Alexander Micovčin, mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec SR vo Švajčiarsku  a Egon Zorád, riaditeľ Odboru zahraničného obchodu SARIO.
  • Ekonomická diplomatka Veľvyslanectva SR v Berne Linda Kapustová Helbichová priblíži informácie o Švajčiarsku: politický systém vrátane federálnej a kantonálnej úrovne, prehľad švajčiarskeho trhu: aktuálne dáta (HDP SECO, nezamestnanosť, miera inflácie) a stručný prehľad o daňovom systéme, aktuálna epidemiologická situácia vo Švajčiarsku vrátane cestovných opatrení, ekonomické opatrenia prijaté švajčiarskou vládou na boj proti Covid-19, kompetencie Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Berne v hospodárskej oblasti Obchodné prekážky a obmedzenia Švajčiarska ako krajiny mimo EÚ.
  • Michel Patteet, manažér zo švajčiarskej spoločnosti na rozvoj podnikania Prodigo Sàrl odovzdá know-how aká je súčasná obchodná dynamika vo Švajčiarsku a alternatívne spôsoby podnikania, preberie otázky o bilaterálnom obchode Slovenska a Švajčiarska, ako pristupovať k švajčiarskym obchodným vyhliadkam a budovať úspešné partnerstvo.

Pracovný jazyk : anglický 

REGISTRÁCIA
Na webinár sa môžete registrovať do 5.10.2021 do 12:00 hod. Možnosť naplánovať si individuálne konzultácie s jednotlivými rečníkmi bude ukončená z dôvodu naplnenia kapacity.  Účastníkom, ktorí prejavili záujem o konzultácie bude zaslaný časový harmonogram. Možnosť zadávať otázky panelistom ako aj prihlásiť sa na individuálne konzultácie v registračnom formulári bude otvorená do 30.9. 2021 do 12:00 hod.

Odkaz na webinár (cez aplikáciu Zoom) zašleme zaregistrovaným účastníkom pár dní pred konaním webinára.

 

 

Go to Top