Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR a Veľvyslanectvom kazašskej republiky na Slovensku pozýva slovenské podnikateľské subjekty na „Kazašsko-slovenské obchodné fórum“,  ktoré sa uskutoční dňa 10. marca 2022, v Hoteli DEVÍN (Bratislava).

Dátum konania: 10. marec 2022 (štvrtok)

Miesto: Hotel DEVÍN, Riečna 4, 811 02 Bratislava

Cena: BEZPLATNE

Kontaktné osoby:

Kazašsko-slovenské obchodné fórum bude prebiehať ako súčasť 9. zasadnutia Medzivládnej komisie pre hospodársku a vedecko-technickú spoluprácu medzi Slovenskou republikou a Kazašskou republikou, ktorá sa uskutoční v dňoch 10.-11. marca 2022.

V prípade záujmu podnikateľského subjektu o zaradenie do pracovných skupín (primárne do pracovnej skupiny pre obchod a priemysel) v rámci zasadnutia Komisie sa obráťte na uvedené telefonické kontakty. Zaradenie spoločnosti do pracovnej skupiny sa bude odvíjať od relevantnosti podnikateľského subjektu a schválenia kazašskou stranou.

Zameranie obchodného fóra je pre spoločnosti:

  • so záujmom nadviazať spoluprácu s kazašskými štátnymi koncernami a štátnymi monopolmi a rozvíjať už existujúcu spoluprácu s kazašskými štátnymi koncernami a štátnymi monopolmi,
  • iné slovenské spoločnosti, ktorých prioritou je kazašský trh.

Predbežný program a zoznam účastníkov z kazašskej strany (zoznam kazašských firiem) bude zverejnený hneď po jeho obdržaní z kazašskej strany.

Rokovací jazyk: 
Odporúčaným rokovacím jazykom je ruský, prípadne anglický jazyk. Existuje možnosť absolvovať rokovania s tlmočníkom (podnikateľský subjekt si zabezpečuje sám).

Organizátor si vyhradzuje právo zmeny organizácie podujatia a podmienok vstupu v súlade s platnými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky platných v čase konania podujatia.

REGISTRÁCIA
Registrovať sa môžete prostredníctvom registračného formulára do 28. februára 2022. Po tomto dátume už registrácia nebude možná. V prípade účasti viacerých zástupcov za spoločnosť (vrátane tlmočníka), prosíme, o samostatnú/separátnu registráciu všetkých účastníkov.

REGISTRÁCIA 

Go to Top