Dlhoročné pôsobenie p. JUDr. Igora Capa, MBA v Slovenskej obchodnej a priemyselnej komore, a to nielen v rámci členstva, ale aj vo funkcii predsedu a neskôr podpredsedu Košickej regionálnej komory SOPK, bolo symbolicky zavŕšené srdečným poďakovaním a želaním všetkého dobrého do ďalšej životnej etapy počas druhého zasadnutia Predstavenstva Košickej RK SOPK.

Bývalý podpredseda predstavenstva Košickej RK SOPK v tomto volebnom období, zástupca spoločnosti WAGON SLOVKIA s. r. o., bol po ukončení svojho aktívneho pôsobenia v komore prijatý predsedom predstavenstva Ing. Marekom Kozlayom na zasadnutí regionálneho predstavenstva dňa 19. mája 2026.

Počas stretnutia si pán Cap zaspomínal na obdobie svojho pôsobenia v komore, podelil sa o cenné skúsenosti, pohľad na vývoj podnikateľského prostredia i samotnej komory a pripomenul viaceré významné momenty, ktoré formovali činnosť Košickej RK SOPK v uplynulých rokoch. Svojimi postrehmi a osobnými skúsenosťami obohatil prítomných členov predstavenstva a zároveň odovzdal symbolické posolstvo kontinuity a generačnej výmeny.

V závere svojho vystúpenia poďakoval za dlhoročnú spoluprácu, vzájomnú podporu a profesionálne vzťahy, ktoré počas rokov v komore vznikli. S typickým nadhľadom a pokorou zároveň poznamenal, že „je čas odísť a prenechať priestor mladším“.

Predseda predstavenstva Ing. Marek Kozlay spolu s riaditeľkou regionálnej komory Janou Končekovou mu vyjadrili úprimné poďakovanie za jeho dlhoročnú prácu, aktívny prístup, odborný prínos a osobné nasadenie v prospech komory i podnikateľského prostredia regiónu.

Do ďalších rokov mu popriali predovšetkým pevné zdravie, osobnú spokojnosť a mnoho energie do ďalšieho – nepochybne stále aktívneho – „dôchodcovského“ obdobia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Foto z ľava: Igor Lukáč, Tomáš Kandra, Marek Kozlay, Jana Končeková, Igor Cap, Ľudmila Čintalanová, Patrik Gallo

Loading