Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Dovoľujeme si vás pozvať na webinár „Focus India: Podnikanie a obchodné príležitosti v Indii, ochrana duševného vlastníctva“, ktorý sa bude konať dňa 14. decembra 2021 od 10.00 h. cez platformu Zoom. Účasť je bezplatná. Podujatie bude prebiehať v anglickom jazyku.

Podujatie organizuje Slovenská obchodná a priemyselná komora, India IP SME Helpdesk a Asociácia európskych obchodných a priemyselných komôr EUROCHAMBRES.

Počas webinára sa dozviete informácie o podnikaní na indickom trhu, dostupných obchodných príležitostiach a podpore ponúkanej podnikom z EÚ v rôznych sektoroch v Indii. Objavíte najlepšiu stratégiu na ochranu svojho duševného vlastníctva pri podnikaní v Indii, s osobitným zameraním na ochranu inovácií. Na záver si vypočujete úspešné príbehy a skúsenosti slovenských firiem podnikajúcich na indickom trhu.

V prípade záujmu zúčastniť sa, zašlite nám vyplnený formulár najneskôr do 13. 12. 2021 (pondelok). Ďakujeme. Tešíme sa na Vašu účasť.

PROGRAM:

10:00 – 10:05 Otvorenie
Jozef Rajtar, riaditeľ Útvaru medzinárodnej spolupráce a európskej integrácie, Slovenská obchodná a priemyselná komora
10:05 – 10:15 Úvodný príhovor
Sunita Narang, ministerka – obchodná radkyňa, Veľvyslanectvo Indickej republiky v SR
10:15 – 10:35 Obchodné príležitosti v Indii
Alexander Horváth, viceprezident Indickej obchodnej komory na Slovensku
10:35 – 10:40 Služby Sekcie pre pomoc MSP pri ochrane duševného vlastníctva v Indii – India IP SME Helpdesk
Stefano Guardati, projektový manažér, India IP SME Helpdesk
10:40 – 11:10 Chráňte svoje výtvory a technológie pri podnikaní v Indii
Girish Somwarpet Nagraj, expert na duševné vlastníctvo, India IP SME Helpdesk
11:10 – 11:20 Dobrá prax: úspešné príbehy slovenských firiem, ktoré obchodujú s Indiou
11:20 – 11:30 Otázky a odpovede
11:30 – 11:35 Záverečné zhrnutie
Daniela Širáňová, konzultant-špecialista Útvaru medzinárodnej spolupráce a európskej integrácie, Slovenská obchodná a priemyselná komora
India IP SME Helpdesk je veľmi odhodlaná chrániť súkromie a osobné údaje svojich používateľov. Všetky údaje zadané pri registrácii budú použité iba na poskytovanie požadovaných služieb a štatistické účely a budú spravované v súlade s nariadením (ES) č. 2018/1725. Údaje bude spracovávať koordinátor Helpdesk – Universidad de Alicante – a správcom údajov je vedúci oddelenia EISMEA I-02. Pilier SMP / COSME, ktorý zastupuje Európsku radu pre inovácie a Výkonnú agentúru pre MSP (EISMEA), ktorá koná v rámci právomocí delegovaných Európskou komisiou. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa spracovania vašich osobných údajov, navštívte naše úplné vyhlásenie o ochrane osobných údajov: https://intellectual-property-helpdesk.ec.europa.eu/ip-helpdesk-privacy-policy_en

Go to Top