Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Ako partner podujatia a na základe spolupráce s Obchodnou a priemyselnou komorou Hajdú-Biharskej župy by sme Vás radi pozvali na hybridné podujatie „PHARMAPOLIS TEN13 Cluster Conference & B2B meeting„, ktoré je organizované v spolupráci s Pharmapolis Debrecen Innovative Pharmaceutical Cluster a Enterprise Europe Network.

TERMÍN: 22.-24.11.2021

MIESTO: Obchodná a priemyselná komora župy Hajdú-Bihar, Debrecen. Podujatie bude organizované ako hybridné, čo znamená, že sa programu ako aj B2B stretnutí môžete zúčastniť buď osobne alebo online.

Dôraz sa bude klásť na otázky spojené s rozvojom a prevádzkou tematických klastrov, ako aj na farmaceutické a lekárske služby.

Cieľom konferencie, ktorej sa zúčastnia subjekty z celej Európy ako aj tretích krajín, je diskutovať o zaujímavých a vznikajúcich aspektoch vyspelej zdravotnej starostlivosti, ktorá je rýchlo sa rozvíjajúcou vedeckou oblasťou počas pandémie ako aj mimo nej.

 

Prečo sa zúčastniť?

  • Medzinárodná konferencia poskytne výbornú príležitosť na diskusiu o aktivitách uplynulého roka ako aj plány na rok nasledujúci
  • Bezplatný prístup k integrovanej B2B platforme, prostredníctvom ktorej si máte možnosť dohodnúť rokovania s medzinárodnými obchodnými partnermi.

 

Účasť na konferencii a B2B stretnutiach je bezplatná.

PROGRAM A VIAC INFORMÁCIÍ

REGISTRÁCIA na B2B STRETNUTIA

 

Jazyk podujatia:

Konferencia – angličtina / maďarčina so simultánnym prekladom.

B2B stretnutia – angličtina

Go to Top